DUBULTSPĒLĒS: PIRMĀS KĀRTAS REZULTĀTI
Pirmās kārtas dubultspēlēs ir beigušās. Šādi ir rezultāti pirmās dienas beigās uz WTA Baltic Open 2019 māla kortiem.

Ulrikke Eikeri no Norvēģijas ar Fraņču Elixane Lechemia izkŗita pret Monique Adamczak no Austrijas un Ķīniešu Xinyun Han - 7/6(5), 6/2. Abi pāri veica 4 dubult kļūdas, bet Eiropiešu pāris izglāba 8 no 12 break punktiem, kamēr viņu pretinieki izglāba tikai 7.

Vēlviena dienas spēle norisinājās starp pāriem Natela Dzalamidze no Krievijas, Paula Kaina no Polijas pret Krievu Veronika Pepelayeva un Anastasiju Tikhonovu. Kania un Dzalamidze uzvarēja savus pretiniekus - 6/1, 6/1, veicot 3 dubult kļūdas un eisojot vienreiz, kamēr Pepelayeva un Tikhonova veica 4 dubult kļūdas un arī eisoja vienreiz. Otrajā kārtā uzvarētāji satiksies ar Ulrikke Eikeri no Norvēģijas un Elixane Lechemia.

Vēlāk dienas laikā augstāk sētais pāris Galina Voskoboyeva no Kazahstānas kopā ar Grand Slam čempioni Jelenu Ostapenko spēlēja pret Vācu Vivian Heisen un Diana Marcinkevica. Spēles sākumā bija skaidrs, ka Ostapenko un Voskoboyeva mēģināja atrast savu ritmu – visas 3 kļūdas tika veiktas pirmajā setā. Bet tad Heisen un Marcinkevica nevarēja stāvēt priekšā saviem pretiniekiem otrajā setā, kas arzveda līdz neizšķirtam. Beigu rezultāts ir 5/7, 6/0 (10-8) par labu Ostapenko-Vosoboyeva. Otrajā kārtā cīnīsies Krievu Anastasija Potapova un Yana Sizikova.